Rudovous

www. herec michal docolomansky.Domů

Podobné téma:
www. herec michal docolomansky.
Vlastimil Hašek Herec Foto
Michal David a Lucie Vondráčko..
Externí:
Julianne Moore, herečka
plachta herec
střeva měst michal janata
jan líbíček-herec
george michal last christmas p..
michal krčmář, biatlon
michal tucni tam u nebeských b..
josef horáček dětský herec
herečka miou miou
YouTube y klip Anna k a Michal..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
nahá Barbora Seidlová
vzor závěrečné zprávy Kotlíková dotace
kluci v akci kynuté ovocné knedlíky
Border kolie blue merle prodej štěně
Wikipedie Jaroslava Stočesová zpěvačka

Pro inspiraci:
Toaleta pro králíky
přijmový pokladní doklad vyplněný
kateřina brožová nahá youtube videa
dávky v hmotné nouzi formuláře
Listopadová romance ČSFD
Kartáč pro kočky
Boty Hanák eshop
vtipný obrázek o důchodcích
velikost příspěvku do fondu oprav SVJ
kraje a okresy Fotbal
mapa brněnského výstaviště pavilon h
mleté bifteky z hovězího masa
termály Malé Bielice Ceník
tlak v konečníku Dráždivý tračník
Návod na ručně pletené čepice dámské
Liner do protézy
Firefox blokování reklamy
zabavne procvičování Vyjmenovaná slova..
určování hlavních a vedlejších vět v s..
jaromír soukup životopis wikipedia

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Michal Dočolomanský – Wikipedie
Michal Dočolomanský (25. března 1942, Niedzica, Slovenský stát (nyní Polsko) – 26. srpna 2008, Bratislava) byl slovenský herec, zpěvák, moderátor a imitátor.Michal Dočolomanský (25. března 1942, Niedzica, Slovenský stát (nyní Polsko) – 26. srpna 2008, Bratislava) byl slovenský herec, zpěvák, moderátor a imitátor.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Michal_Do%C4%8Dolomansk ..

Michal Dočolomanský | Osobnosti.cz
Shrnutí toho nejzákladnějšího o osobnosti Michal DočolomanskýShrnutí toho nejzákladnějšího o osobnosti Michal Dočolomanský
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

osobnosti.cz/michal-docolomansky.php

Michal Dočolomanský - životopis | Osobnosti.cz
Nevíte nic o osobnosti Michal Dočolomanský? Odhalte důležité události a zlomy v životě této osobnosti.Nevíte nic o osobnosti Michal Dočolomanský? Odhalte důležité události a zlomy v životě této osobnosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zivotopis.osobnosti.cz/michal-docolomansky.php

Michal Dočolomanský | ČSFD.cz
Michal Dočolomanský se narodil 25. března 1942 v polské Neděci (Niedzica), která v té době patřila Slovenskému štátu, do rodiny učitele. Jeho mladší sestrou byla herečka Petronela Valentová (* 1952).Michal Dočolomanský se narodil 25. března 1942 v polské Neděci (Niedzica), která v té době patřila Slovenskému štátu, do rodiny učitele. Jeho mladší sestrou byla herečka Petronela Valentová (* 1952).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

csfd.cz/tvurce/984-michal-docolomansky

Herec Michal Dočolomanský podlehl rakovině - Idnes.cz
Ve věku 66 let zemřel herec Michal Dočolomanský. Člen Slovenského národního divadla podlehl rakovině. Do paměti diváků se zapsal třeba rolí detektiva Nicka Cartera v rodokapsové parodii Adéla ještě nevečeřela.Ve věku 66 let zemřel herec Michal Dočolomanský. Člen Slovenského národního divadla podlehl rakovině. Do paměti diváků se zapsal třeba rolí detektiva Nicka Cartera v rodokapsové parodii Adéla ještě nevečeřela.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/kultura/film-televize/herec-michal-d ..

Michal Dočolomanský (†66): Jeho syn bojuje se stejnou nemocí...
Bratislava, Praha - Slovenský herec Michal Dočolomanský bude ke svým divákům promlouvat už jen z filmového plátna a televizní obrazovky. V úterý totiž…Bratislava, Praha - Slovenský herec Michal Dočolomanský bude ke svým divákům promlouvat už jen z filmového plátna a televizní obrazovky. V úterý totiž…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/594 ..

Michal Dočolomanský
V srpnu to budou tři roky, kdy na rakovinu plic zemřel slovenský herec Michal Dočolomanský (†66) ale až teď se začalo otevřeně mluvit o jeho homosexualitě.V srpnu to budou tři roky, kdy na rakovinu plic zemřel slovenský herec Michal Dočolomanský (†66) ale až teď se začalo otevřeně mluvit o jeho homosexualitě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecelebrity.cz/michal-docolomansky

Zemřel herec Michal Dočolomanský - Novinky.cz
Ve věku 66 let v úterý v bratislavské nemocnici zemřel populární slovenský herec Michal Dočolomanský. Představitel legendárního hraběte Teleke z Tölökö po několika měsících prohrál svůj boj s rakovinou plic.Ve věku 66 let v úterý v bratislavské nemocnici zemřel populární slovenský herec Michal Dočolomanský. Představitel legendárního hraběte Teleke z Tölökö po několika měsících prohrál svůj boj s rakovinou plic.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/kultura/clanek/zemrel-herec-michal ..

Nenapodobiteľný Michal Dočolomanský od 29 Kč - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Kniha Nenapodobiteľný Michal Dočolomanský, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nenapodobiteľný Michal Dočolomanský.Všechny informace o produktu Kniha Nenapodobiteľný Michal Dočolomanský, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nenapodobiteľný Michal Dočolomanský.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihy.heureka.cz/nenapodobitelny-michal-docol ..

Michal Dočolomanský - Idnes.cz
Když před deseti lety, 26. srpna 2008, zemřel Michal Dočolomanský, vzpomínalo se na něj jako na...Když před deseti lety, 26. srpna 2008, zemřel Michal Dočolomanský, vzpomínalo se na něj jako na...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/wiki/obecne/michal-docolomansky.K508 ..


Lamač srdcí Michal Dočolomanský se kromě hraní věnoval i zpěvu...
Když před deseti lety, 26. srpna 2008, zemřel Michal Dočolomanský, vzpomínalo se na něj jako na jednoho z nejznámějších a nejoblíbenějších slovenských herců. Málokdo si vzpomněl, že Dočolomanský byl také zpěvák.Když před deseti lety, 26. srpna 2008, zemřel Michal Dočolomanský, vzpomínalo se na něj jako na jednoho z nejznámějších a nejoblíbenějších slovenských herců. Málokdo si vzpomněl, že Dočolomanský byl také zpěvák.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/revue/spolecnost/michal-docolomansky ..

Michal Dočolomanský, Databáze herců na SledujuFilmy.cz
Více než 25000 osobností z oblasti filmového průmyslu v komplexní online databázi zdarma a bez omezení.Více než 25000 osobností z oblasti filmového průmyslu v komplexní online databázi zdarma a bez omezení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

herci.sledujufilmy.cz/michal-docolomansky

Zemřel herec Michal Dočolomanský
Dnes v Bratislavě zemřel vynikající slovenský herec Michal Dočolomanský. Českému divákovi známý zřejmě především z role hraběte Felixe Teleke z Tölökö z Tajemství hradu v Karpatech či Nicka Cartera z filmu Adéla ještě nevečeřela.Dnes v Bratislavě zemřel vynikající slovenský herec Michal Dočolomanský. Českému divákovi známý zřejmě především z role hraběte Felixe Teleke z Tölökö z Tajemství hradu v Karpatech či Nicka Cartera z filmu Adéla ještě nevečeřela.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zenax.cz/zemrel_herec_michal_docolomansky_751 ..

Michal Dočolomanský - herec - xFilms.cz
Michal Dočolomanský ve filmu Bestiář (2007, režie Irena Pavlásková)Michal Dočolomanský ve filmu Bestiář (2007, režie Irena Pavlásková)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

xfilms.cz/herec/michal-docolomansky

Michal Dočolomanský | Blesk.cz
Herec Michal Dočolomanský, kterého si jistě každý... kávička a cigareta,“ dodal Dočolomanský mladší. Slavný umělec... žijeme, nezdravě…“ komentoval to Dočolomanský mladší s nadhledem.Herec Michal Dočolomanský, kterého si jistě každý... kávička a cigareta,“ dodal Dočolomanský mladší. Slavný umělec... žijeme, nezdravě…“ komentoval to Dočolomanský mladší s nadhledem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.blesk.cz/michal-docolomansky,1.html

Michal Dočolomanský - Životopis, Osobnosti
Michal Dočolomanský - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2019, Datum narození, Horoskop osobnosti, filmografie ČSFD.cz, filmy ČSFD.cz. Michal Dočolomanský Wikipedie životopis, věk, datum narození (* 25.3.1942, Slovensko), herec, zpěvák...Michal Dočolomanský - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2019, Datum narození, Horoskop osobnosti, filmografie ČSFD.cz, filmy ČSFD.cz. Michal Dočolomanský Wikipedie životopis, věk, datum narození (* 25.3.1942, Slovensko), herec, zpěvák...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

osobnosti.najdise.cz/zivotopis/michal-docolom ..

Nenapodobitelný Michal Dočolomanský - Marie Formáčková | Knihy...
Hledáte Nenapodobitelný Michal Dočolomanský od Marie Formáčková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 34 prodejen po celé ČRHledáte Nenapodobitelný Michal Dočolomanský od Marie Formáčková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 34 prodejen po celé ČR
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihydobrovsky.cz/nenapodobitelny-michal-doco ..

Dočolomanský, Michal - Zajímavosti - FDb.cz
Matka Floriana, pôvodom Rumunka, otec Rudolf, učiteľ, pôsobil medzi rumunskými Slovákmi v Sedmohradsku. V r. 1942 rodina odišla do obce Niedzica (dnešné Poľsko),.Matka Floriana, pôvodom Rumunka, otec Rudolf, učiteľ, pôsobil medzi rumunskými Slovákmi v Sedmohradsku. V r. 1942 rodina odišla do obce Niedzica (dnešné Poľsko),.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fdb.cz/lidi-zajimavosti/18687-michal-docoloma ..

Nenapodobiteľný Michal Dočolomanský
Výrazný slovenský herec Michal Dočolomanský se narodil v roce 1942, vyučil se automechanikem, ale nakonec u něj zvítězila láska k divadlu. První filmové role přišly ještě během jeho studií na Vysoké škole múzickým umení v Bratislavě, v 70.Výrazný slovenský herec Michal Dočolomanský se narodil v roce 1942, vyučil se automechanikem, ale nakonec u něj zvítězila láska k divadlu. První filmové role přišly ještě během jeho studií na Vysoké škole múzickým umení v Bratislavě, v 70.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

librum.cz/kniha/nenapodobitelny-michal-docolo ..

Počet záznamů:19
Reklama:

www. herec michal docolomansky.
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0032:36:48